Salamandry / Rożna

Salamandery / rożna Lacanche są idealne do pieczenia i grillowania mięs i ryb lub po prostu zapiekania potraw piecyk ten sprawdzi się idealnie. Można go ponadto przekształcić w ruszt do pieczenia na rożnie dzięki dopasowanym akcesoriom. Piecyk montuje się na podwyższeniu na ścianie. Jego design z elementami ze stali oraz kolorowym wykończeniem harmonizuje ze wszystkimi odcieniami kuchni z linii „Classic” lub „Modern”.

Aktywne filtry

 • Salamander i rożno Lacanche...
  • Obecnie brak na stanie
  0,00 zł
  Salamander i rożno...

  Salamandry/rożna Lacanche to idealny wybór do pieczenia, grillowania zarówno mięs jak i ryb. Piecyk ten sprawdzi się równieżznakomicie do zapiekania różnych potraw. Ponadto, dzięki dopasowanym akcesoriom,  można go przystosować  do pieczenia na rożnie. Piecyk montuje się na scianie, na podwyższeniu. Jego niepowtarzalny design, z elementami ze stali oraz kolorowym wykończeniem, harmonizuje ze wszystkimi odcieniami kuchni z linii Classic oraz Modern

 • Salamander i rożno Lacanche...
  • Obecnie brak na stanie
  0,00 zł
  Salamander i rożno...

  Salamandry/rożna Lacanche to idealny wybór do pieczenia, grillowania zarówno mięs jak i ryb. Piecyk ten sprawdzi się równieżznakomicie do zapiekania różnych potraw. Ponadto, dzięki dopasowanym akcesoriom,  można go przystosować  do pieczenia na rożnie. Piecyk montuje się na scianie, na podwyższeniu. Jego niepowtarzalny design, z elementami ze stali oraz kolorowym wykończeniem, harmonizuje ze wszystkimi odcieniami kuchni z linii Classic oraz Modern.